UA

RU

НАПОВНЕННЯ САЙТУ

Погодьтеся, що найголовніше у сайті – це наповнення. Часто від нього залежить, чи прийде до вас клієнт, чи ні. На перший погляд може здатися, що це лише кілька текстів на тему вашого продукту та наповнення сайту товаром. Але насправді за описами є прихований підтекст.

ПОСЛУГИ КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕРА

При створенні платформи для продажу або веб-сайту у вас може з’явитися питання: «Яка ж у наповнення сайту вартість при зверненні до контент-менеджера?»

ПОСТИ/БЛОГИ

Є труднощі у наповненні блогу або з регулярною публікацією постів у соцмережах? Найкраще рішення – замовити тексти для сайту тут і зараз!

РЕРАЙТ ТЕКСТІВ

У вас інтернет-магазин, портал новин або блог? Потрібен унікальний матеріал? Якщо замовити нові тексти для вас – занадто дорого, тоді рерайт – те, що вам потрібно.

ТЕКСТИ, ЩО ПРОДАЮТЬ

Бажаєте продати товар чи послугу? Потрібні реальні, а чи не потенційні клієнти? Я пропоную послуги з написання текстів, що продають. Створюю рекламні тексти без зайвої води, дратівливих маркетингових фішок та шаблонів, орієнтуюсь на потреби та побажання Замовників.

СЦЕНАРІЇ

Періодично виникає потреба у перекладі тексту, але не знаєте, до кого звернутися? Я пропоную послуги перекладача-копірайтера, який не просто переведе, а й створить для вас переконливий та ємний контент.

flagi_Awiat

ПЕРЕКЛАДИ

Періодично виникає потреба у перекладі тексту, але не знаєте, до кого звернутися? Я пропоную послуги перекладача-копірайтера, який не просто переведе, а й створить для вас переконливий та ємний контент.

VUXT7tdsl7-1

ІНШИЙ КОНТЕНТ

Instagram сьогодні один із головних майданчиків для просування бізнесу. Привабливий контент допомагає створювати взнаваний бренд, підвищувати інтерес та активізувати спілкування під публікаціями, у результаті якого, збільшується довіра аудиторії. Ваш бізнес швидко розвивається.

ПІДГОТОВКА СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Просуваєте свій бізнес-або онлайн-проект? Тоді без аналізу семантики не обійтись. Підбір семантичного ядра для вашого сайту – основа просування веб-ресурсу. Саме він визначає ефективність подальшої роботи.

КЛЮЧОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА РАХУНОК КОНТЕНТУ

Щоб сайт приносив дохід власнику, необхідно провести роботу, спрямовану на покращення його ранжування у пошукових системах. Одним із таких методів є оптимізація сайту за ключовими словами.

АУДИТ САЙТУ

Почали помічати, що рейтинг сайту падає, конкуренти вирвалися вперед, кількість відвідувачів скоротилася? Це значить, що настав час технічного аудиту сайту.

Мої контакти