Нововведення та корисності в Інстаграмі за 2021-2022 рр.

Зміни у правилах публікації готових постів для Інстаграм у 2021-2022 рр.

Якщо ви є автором сторінки або блогу в Instagram або тільки збираєтеся ним стати, тоді ця стаття для вас. Розглянемо, як зробити постінг для інстаграма правильним, що не порушує мережеві принципи взаємодії.

Інстаграм-блогер за роботою

Види контенту в Instagram

Серед різноманітності контентного наповнення можна назвати п’ять основних типів:

  • Продавець – для спонукання купити товар чи послугу.
    Інформаційний – надає читачам корисні відомості у сферах життєдіяльності людини, наголошуючи на поінформованості блогера в заявленій галузі.
    Розважальний – завданням є викликати у читаючих емоції, які зближують із відвідувачами та сприяють довірчому спілкуванню.
    Той, хто залучає – надихаючі пости в Інстаграмі спонукають публіку спілкуватися з блогером. Тут доречно використовувати відгуки, опитування, збирання думок.
    Трендовий – найкращий час для постів в Інстаграмі – момент появи актуальної події, яку можна освячувати. Треба бути обережним, щоб у блозі про кліринг не висловлюватись, наприклад, про політику. Електорат складається з людей з різними перевагами та поглядами, і якщо не сподобається висловлювання, то вони відпишуться.

Допускається комбінування описаних вище типів. Так, в інформаційному можуть бути присутніми мотиви, що залучають і продають. Не рекомендується шукати готові пости для інстаграмів безкоштовно, тому що, швидше за все, вони не будуть унікальними. Створити пам’ятну публікацію допоможе конструктор постів в Інстаграмі — це шаблон, в який можна вставити картинки і тексти.

Грамотний постінг

Готові красиві пости в Інстаграмі сприяють розвитку та процвітанню блогу, коли є:

  • Чітка структура.
  • Швидке розуміння викладеної суті (не треба перечитувати).
  • Розмір розділу готового тексту для посту в Instagram не надто об’ємний.
  • Розбиття матеріалу за смисловими блоками.

Жодна логіка та гармонія не допоможе просуванню, якщо будуть порушені обмеження платформи.

Приклад правильної та неправильної структури посту

Ліміти на основні дії

За що можна потрапити до тіньового бану? В Інстаграмі встановлено лімітування за кількістю на годину, на день на наступні події та інтервали між ними:

  • коментарі;
  • згадки;
  • пости;
  • сторіс;
  • рілс.

Обмеження на кількість та час між постами у 2022 р.

Чим старший обліковий запис, тим більше йому дозволено і тим менший тимчасовий розрив між діями. Алгоритми ретельно відстежують перевищення та у разі потреби блокують автора.

Коли краще викладати пости у Instagram у 2022 р?

Це залежить від кількох факторів, які тісно пов’язані між собою:

  • тематики Інстаграм-акаунта;
  • цільової аудиторії з індивідуальним розпорядком дня;
  • календарної сітки з робочими, вихідними та святковими днями;
  • часу доби.

Від призначення облікового запису залежить категорія спільноти: студенти, домогосподарки, офісні клерки, педагоги і т.д. Наприклад, студенти в основному сприйматимуть інформацію приблизно з 18.00 до 23.00. У довгі святкові дні активність електорату також невелика. Робочі дні мають свої особливості: найгірші дні для продажу – понеділок та п’ятниця, а відповідні дні для веселих та інформативних нотаток – весь тиждень.

Статистика показує, що продавати краще у будні, а розважати – у дні відпочинку. Але і це неоднозначно — кожен блогер проводить свій аналіз і фіксує, в який проміжок дня він отримує найбільшу кількість лайків та коментарів на гарну посаду в Інстаграмі про життя, і вже на підставі цього складає свій контент-план.

Гарний пост, опублікований у відповідний час

Що змінилося у 2021-2022 рр.?

Інстаграм постійно розвивається та оперативно реагує на запити та потреби користувачів.

Зміна опції «Зйомка»

З’ясуємо, що змінилося на платформі за два роки:

  1. Панель “Професійні ресурси”, що містить статистику та може працювати з брендованим наповненням, сприяти просуванню публікацій, включати інструменти спілкування з відвідувачами.
  2. «Мультизйомка» — запис та редагування до 8 історій одночасно, без закриття редактора.
  3. «Нещодавно віддалені» — розділ призначений для перегляду та відновлення віддаленого контенту: відео, фото та готових постів для Інстаграма.
  4. Новий додаток Instagram Lite – займає 2 Мбайти пам’яті, зменшилося споживання трафіку.
  5. «Фотокабін» — оновлений режим зйомки в сторіс. Миттєве фото з секундною різницею. Знімки зберігаються як слайдшоу.
  6. Стікери на честь дня Пі – присвячені дівчатам, зайнятим в IT та сфері точних наук.
  7. «Прямий ефір у кімнаті» — раніше проводився лише вдвох, тепер ви можете запросити трьох співрозмовників. Опція «Аудиторія» у вкладці «Тренування» дозволяє підготуватися до ефіру та протестувати обладнання.
  8. Оновилася навігація з історій на комп’ютері — вони з’являються як галерея і перемикатися між ними стало набагато зручніше.
  9. Збільшилися кошти для монетизації та електронної комерції — розміщені тарифи на платну передплату у розділі «Вбудовані покупки», а під назвою програми можна побачити рядок «Є платний контент». В Інстаграм магазинах з’явилася реклама. Також відбувається тестування пошуку необхідного виробу або продукту з фотографії.
  10. Функція «Соавторство» — стає можливим створити спільний контент, кількість лайків та коментарів складається.
  11. Боротьба з фейками та спамом – для підтвердження особистості потрібно відео-селфі та вказівку дати народження. Ці жорсткі, але справедливі заходи потрібні для широкомасштабного очищення фейкових акаунтів.
  12. Спрощення — непопулярні програми лише ускладнюють життя інстаграмера, складність і громіздкість нікому не подобається. Тому на сьогодні закрито Threads, об’єднано IGTV та відео. За незатребуваністю планується прибрати путівник.
  13. Розвивається Reels – функція «Монтаж» створює Reels з кількох історій. У планах – змінити алгоритм ранжування коротких роликів.
  14. Перехід передплатників на інші майданчики (Тік-Ток, ВКонтакте, Телеграм) — альтернативний обліковий запис, створений на випадки збою.

Незважаючи на нововведення, Instagram вірний незмінним цінностям: ввічливості та дружелюбності, дотриманню авторських прав, боротьбі з фейками, забороненими хештегами та неприпустимою тематикою.

Сьогодні я познайомив вас з трендами створення та розміщення найкращих постів в Інстаграмі у 2021-2022 роках. Ви дізналися про найкращий час для постінгу в Instagram 2022 та інші нюанси.

Також рекомендую ознайомитись із секретами створення унікальних постів для цього майданчика.

Добавить комментарий